• تاریخ انتشار : 1402/08/08 - 11:00
  • بازدید : 71
  • تعداد بازدیدکننده : 70
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید ارزیابان اعتباربخشی موسسه ای از دانشکده آموزش پزشکی و فناوری های یادگیری

به گزارش روابط عمومی دانشکده آموزش پزشکی و فناوری های یادگیری:

   ارزیابان اعتباربخشی موسسه ای دانشگاه، مورخ 6 و 7 آبان ماه سال جاری از بخش های مختلف دانشکده بازدید کردند. در این دیدار جناب آقای دکتر سلیمان احمدی رییس دانشکده و سرکار خانم دکتر زهره خوش گفتار معاونت آموزشی دانشکده گزارشی از تمامی فرآیندهای دانشکده ارائه نمودند.

   این بازدید که به منظور اعتبار بخشی موسسه ای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از دانشکده آموزش پزشکی و فناوری های یادگیری هم، صورت گرفت.

  ارزیابان اعتباربخشی موسسه ای ضمن بیان به نقش آفرینی دانشکده در ابعاد یادگیری الکترونیکی و ورود به عرصه های فناوری های نوین یادگیری، دانشکده را همچنین بعنوان دانشکده ای که امکان معرفی فعالیت های خود در سطح بین المللی دارد، معرفی نمودند.

ارزیابان همچنین به زیر ساخت های لازم برای آموزش مجازی و تولید محتوا های فاخر با کیفیت بالا و علمی در این دانشکده اشاره کردند و وجود دانشکده را بعنوان افتخاری در حوزه آموزش پزشکی کشور قابل ستودنی دانستند و تنها کمک و پیشنهاد درخواست از ریاست محترم دانشگاه در جلسه ی مربوطه ، حمایت و کمک به برنامه های عمرانی دانشکده بود.

شایان ذکر است تیم ارزیابی درونی دانشکده موارد ذکر شده از جانب ارزیابان اعتباربخشی موسسه ای را در هنگام بازدید را، اعم از پیشنهادات، نقاط قوت و ضعف را یادداشت برداری کردند تا در اسرع وقت و با حمایت ریاست محترم دانشگاه نسبت به بررسی آن، اقدام نمایند.

  • گروه خبری : اخبار عمومی
  • گروه خبری : 133907
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست