بزودی کانون دانش آموختگان تشکیل می گردد

 

بسمه تعالی

«دعوت از دانش آموختگان دانشکده مجازی، آموزش پزشکی و مدیریت»

دانشکده مجازی، آموزش پزشکی و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، به عنوان تنها دانشکده آموزش پزشکی در کشور، نقش مهمی در تربیت و تامین متخصصین کشور دارد. از آنجا که گردهمایی دانش آموختگان این دانشکده می تواند در هم افزایی اندیشه، خرد و تخصص، که لازمه ارتقای هر محیط علمی است، نقش بسزایی داشته باشد، لذا دانشکده مجازی،آموزش پزشکی و مدیریت، با افتخار و مباهات، از فارغ‌التحصیلان این دانشکده برای تشکیل کانون دانش آموختگان دعوت بعمل می آورد.

:اهداف تشکیل کانون دانش آموختگان

1. گسترش ارتباط، تداوم و تحكیم پیوند و همبستگی بین دانش آموختگان دانشکده از یك سو و با دانشکده مجازی، آموزش پزشکی و مدیریت از سوی دیگر، به منظور ایجاد انگیزه و بستر مناسب برای رشد خلاقیت، دانش، مهارت و فرهنگ اعضاء و توسعه و ارتقاء سطح علمی، رشد، شكوفایی و اعتلای دانشكده 

2. کوشش در جهت اعتلای شأن و منزلت حرفه

3. مشارکت دانش آموختگان در فرآیند تصمیم سازی و ایفای نقش هدایتی، نظارتی و نقادانه نسبت به طرحها و برنامه‌های توسعه‌ای

4. مشارکت در برنامه های آموزشی آکادمیک و برنامه های توانمندسازی

5. مشارکت در طرح های پژوهشی، برنامه های نوآورانه و کارآفرینی بر پایه نیازهای جامعه و همكاری در جهت توسعه آموزش علوم پزشکی

6. تشکیل پروفایل اختصاصی جهت معرفی حرفه ای خود

دانشکده در نظر دارد با اختصاص راه های ارتباطی از طریق سایت دنش آموختگان، تشکیل گروه دانش آموختگان در شبکه اجتماعی و ایمیل، با دانش آموختگان در ارتباط بوده و ضمن اطلاع رسانی برنامه ها و اطلاعیه های مورد نظر، پیشنهادات و نظرات ایشان را دریافت و در برنامه ریزی های آتی خود اعمال نماید.

بر این اساس از همه دانش آموختگان گرامی دعوت می شود در صورت تمایل، از طریق لینک هایی که متعاقبا در همین صفحه اعلام خواهد شد ، در گروه اجتماعی دانش آموختگان دانشکده مجازی، آموزش پزشکی و مدیریت به صورت افتخاری عضو شده و نسبت به تکمیل فرم عضویت  اقدام فرمایند.

ما را دنبال کنید

فایل‌ها